Fisher Hockey Plexisklo F - 101

Fisher Hockey Plexisklo F - 101

Fischer
  • 29.00€

  • Kód produktu: F - 101
  • Dostupnosť: preveríme dostupnosť
Dostupné možnosti
  - alebo -  

Plexi FISCHER PRO je vyrobené z vysoko odolného polykarbonátu metódou Injection moulding (vstrekovaním), na opticky dokonalej forme, čím je zaručená perfektná optická čistota, ktorá je u všetkých výliskov konštantná. Konštrukcia je vypuklá, čo eliminuje skreslenie pri periférnom pohľade.
Plexi je na vnútornej strane opatrené vrstvou Antifog proti zahmlievaniu, ktorá minimalizuje riziko zníženia viditeľnosti vo vlhkom prostredí alebo pri náhlej zmene teploty vzduchu. Z vonkajšej strany plexi nesie povrchovú úpravu Antiscratch, ktorá robí plexi odolnejšie voči poškriabaniu. Pri správnom postupe údržby zostávajú tieto vrstvy aktívne po celú dobu životnosti chrániča.
Plexi je vhodné pre všetky bežné typy heliem (Bauer, CCM, Easton, Reebok, ...). Plexi zodpovedá európskym normám a je vyrobené v súlade s európskou normou EN ISO 102 56: 2003. Plexi je vyrábané v čírom, black (zadymenom) a black ice (ľahko zafajčenom) prevedení. Prevedenie Box obsahuje, okrem samotného plexi, návodu a montážnej sady, aj špeciálne čistiace emulziu a leštiace utierku z mikrovlákna pre lepšiu údržbu plexi.